NOVINKA: Vyživující pleťová maska MÊME

Naturalis

Jsme dva dlouholetí přátelé, Robert a Lubomír. Po seznámení s účinky ostropestřce resp. silymarinu nás tato bylinka doslova učarovala. A proto jsme se začali pídit po co nejlepší kvalitě přípravků se silymarinem, hlavní účinné látky získávané ze semen ostropestřce.

 

 

Udělej si sám aneb
Naše cesta za kvalitním produktem

Naše cesta za kvalitními produktem s obsahem silymarinu nás dovedla do absurdní situace: chtěli jsme kupovat kvalitní produkty českého původu – a byli jsme ochotni si připlatit – ale na trhu jsme nenašli nic, co by nás uspokojilo.

Rozhodli jsme se tedy vyrobit si co nejkvalitnější silymarin sami.

Začali jsme studovat odbornou literaturu i technologii výroby, mluvili jsme s lékaři a výrobci. Když se z naší (v dobrém slova smyslu) posedlosti stalo poslání, založili jsme firmu NATURALIS 21.

Když jsme přemýšleli nad formou podání, z mnoha dobrých důvodu jsme hned na počátku vyloučili olej, čaj, celá i drcená semena a tinktury.

Tyto způsoby užívání se nám zdály nepraktické, nemluvě o tom, že ani u jednoho z nich nemá laik šanci znát skutečný obsah silymarinu. Kromě toho olej a drcená semena se kvůli přístupu vzduchu rychle znehodnocují (žluknou resp. oxidují). V oleji je navíc silymarinu jen minimum. Co se týká čaje, ten jsme vyřadili z jednoduchého důvodu: silymarin není rozpustný ve vodě. A tinktury? „Léčit“ játra přípravky s obsahem alkoholu nám přišlo minimálně nelogické.

 

Během vývoje a studování našeho produktu jsme zjistili, že kapsle jsou mnohem lepší než tablety. Tady je pár důvodů:
  • Účinná látka v kapslích nedegraduje v kyselém prostředí žaludku, ale do těla se po rozpuštění kapsle začne vstřebávat až tam, kde má – ve střevech
  • Výroba tablet na rozdíl od kapslí probíhá na automatických tabletovacích linkách pod velkým tlakem a za přílišné teploty, které degradují jednotlivé složky v tabletách
  • Problémem je také přítomnost „lepících“ látek, které drží tabletu pohromadě, čímž ještě snižují její využitelnost pro tělo
  • Oproti kapslím tablety nemají kvalitní ochranou bariéru a ničí je vlhkost a vzduch, což zkracuje jejich životnost

 

Vhodné pro vegetariány a vegany

Naše kapsle jsou rostlinného původu

 
Co vše obsahují naše kapsle

Jako jedinou aktivní (účinnou) látku používáme Silymarin. V sekci ke stažení je vysvětlujeme PROČ.

K Sylimarinu potom přidáváme pouze stearát hořečnatý, talek (mechanické vlastnosti těchto látek zajišťují, aby v každé kapsli bylo vždy 250 mg silymarinu) a inulin – rozpustnou, nevstřebatelnou vlákninu, která se ve střevech chová jako prebiotikum.

 

 

Jsme rádi, že nyní můžeme touto cestou SILYMARIN nabídnout i vám. Je ale třeba říci, že své zdraví máme skutečně každý sám ve svých rukou. SILYMARIN může být velmi účinným pomocníkem na vaší cestě ke zdraví nebo jeho udržení. Nic víc, nic míň.

Zbytek je na vás !

91179551 130171135226222 6276705806700249088 o
Silymarin - Český ostropestřec mariánský
Skladem
Kód: 425

Silymarin označuje směs látek z ostropestřce mariánského   

 
625 Kč
Detail
1 položek celkem
Zpět do obchodu