NOVINKA: Vyživující pleťová maska MÊME

Lak na nehty Même - odstín Golden hour 10ml

Lak na nehty - odstín Golden hour (Zlatá hodina)

10 ml

- 79% přírodních složek

- vegan

- obohacený o křemík

- chrání nehty před UV paprsky

- vhodný pro těhotné a kojící ženy

 

Nákupem tohoto laku přispějete spolu s námi částkou 30Kč pacientské organizaci Veronica 

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem
Kód: 551
Značka: MÊME
300 Kč
Kategorie: Péče o nehty

Zlatá hodina: magická hodina před západem nebo po východu slunce. Tuto hodinu si oblíbili zejména fotografové a estetici, kteří oceňují teplé oranžovo-červené odlesky, které vrhá na naše tváře a krajinu, čímž zvýrazňuje jejich krásu. Je to barva, která je ideální k rozjímání, a my jsme ji stáčeli do naší limitované edice křemíkových laků na nehty, abyste si dotek tohoto magického okamžiku přenesli do svého každodenního života a aby vám dlouho vydržel!

 

 

Laky MÊME jsou minimálně ze 70% přírodního původu a jejich čisté a bezpečné složení bez obsahu škodlivých látek respektuje vaše přírodní nehty. Právem nesou označení "10 FREE" (neobsahují benzofenon, toluen, formaldehyd (nebo jeho pryskyřic), ftaláty, syntetický gáfor, parabeny, kalafunu, xylen, styren, těžké kovy). 

 

Použití:

Naneste 1 vrstvu podkladové ochranné báze, poté naneste 2 vrstvy barevného laku a lakování zakončete 1 vrstvou ochranné vrstvy Top Coat, která ochrání barvu proti poškození. Mezi jednotlivými vrstvami vyčkejte 5 minut.

 

Pink Nail Polish enriched with SILICIUM, MÊME Cosmetics

 

Složení:

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIM ELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ALCOHOL, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, DIMETHYL OXOBENZO DIOXASILANE, PHOSPHORIC ACID, SORBIC ACID, DIACETONE ALCOHOL, RED 36 (CI 12085) , YELLOW 5 LAKE (CI 19140)

Zpět do obchodu